čtvrtek 31. října 2013

Preview: 13.a 14.kolo - Schalke, Across

Čím dál tím lepší.. Na dnešním tréninku se sejdeme ve třech lidech klubu - Petr, Milan a já. Petr bere kámoše, takže teda 4 no.. To se naší potencionální zimní posile pěkně představujeme.. :-(

V neděli jsme ztratili míč. Ten nový bílo-zelený. Ve druhém zápase ho někdo zakopl přes osíťování a kovový plot. Následná snaha ho najít přišla vniveč. Po zápasech jsme ho ještě šli hledat já se Sykecem, ovšem také marně. Pokud bude vůle, v zimní pauze budeme muset opět zainvestovat.

V neděli hrajeme opět hned brzy ráno. V 9 hodin nás čeká celek Schalke, který je v současnosti na na 5.místě tabulky. O hodinu a 40 minut později odstartuje náš druhý zápas a to s Acrossem. Across je 2.celek naší skupiny. Čekají nás tedy velice náročná utkání s těžkými soupeři.

Sestava. Nevím, jestli se smát, nebo brečet. Nic ve zlém tím nemyslím.. Nekwish (možná) - Ríša, Pája, Mira, Petr. Milan musí do práce a bude se snažit dojít alespoň na druhý špíl. Sykec je omluven na tento víkend dlouhodoběji. Ani si radši nepředstavuju ten nejčernější scénář, přesto docela reálný. Milan nebude moci na oba zápasy a Nekwish nedojde.. Sestava: Ríša - Pája, Petr, Mira. Co k tomu dodat? 

Sraz v 8:35 na SVÁŽNÉ!